Hotele: Barcelona – hotel Mandarin Oriental

Nowoczesny pięciogwiazdkowy hotel Mandarin Oriental idealnie położony w centrum Barcelony, w dzielnicy Eixample. Prawdziwy luksus w stolicy Katalonii.

Malaga: tanie loty z Polski

Z Polski na pokładzie tanich linii lotniczych polecimy z Krakowa oraz Wrocławia.

Tanie loty do Sewilli [skąd?]

Skąd są tanie loty do Sewilli? Sprawdź poniższą mapkę.

Nauka języka hiszpańskiego [książki niezbędne]

Jeśli nauka języka hiszpańskiego w klasie nie wystarcza Ci, rozważ zakup paru książek niezbędnych do przyswojenia sobie w lepszym stopniu tej dziedziny wiedzy.

Wakacje last minute w Hiszpanii

Postanowiłem sprawdzić, jakie oferty wycieczek do Hiszpanii mają w swojej ofercie touroperatorzy. Gdzie spędzić wakacje, za które zapłacimy mniej, decydując się na wyjazd w ostatnim momencie?

Jak dojechać na lotnisko Barcelona Girona?

Najlepiej dotrzeć na lotnisko Girona Airport Costa Brava z dworca autobusowego Barcelona Nord, skąd odjeżdżają Barcelona Bus.

Barcelona – przechowalnia bagażu w centrum

Jeśli poszukujecie przechowalni bagażu w centrum Barcelony, mamy do wyboru co najmniej dwie opcje.

Nauka hiszpańskiego (Android)

Do zasięgania wiedzy, do flirtowania, do robienia biznesu, a może tylko dla własnej przyjemności – nie ważne, do czego chcesz używać hiszpańskiego! W każdym z tych celów pomoże Ci aplikacja na smartfona, która nauczy Cię języka hiszpańskiego.

Ile kosztuje lek na ból głowy w Hiszpanii?

Ostatnio będąc na Ibizie trafiła nam się przykra niespodzianka. Było dość zimno i jednego z nas przewiało. Rozbolała go głowa i trzeba było szukać pomocy w aptece. Ile kosztuje lek na ból głowy w Hiszpanii i na co uważać?