Foto

Skoki spadochronowe na Gran Canaria

W wakacje człowiek jest zwykle o wiele bardziej otwarty na nowe doznania, co może przełożyć się na uprawianie sportów ekstremalnych. Dosłownie „odlotowym” pomysłem na wakacje może być skok ze spadochronem. Można go wykonać na przykład nad malowniczymi plażami Playa del Ingles i Maspalomas na wyspie Gran Canaria. Oto parę informacji i zdjęć, jak przebiegają skoki spadochronowe.

– Wstałem o poranku i miałem zupełnie inne plany. Znajomi pakowali swoje rzeczy, więc spytałem, co zamierzają robić. Odparli, że zaplanowali skoki spadochronowe i że brakuje im jednej osoby. Skorzystałem z zaproszenia i niedługo potem byłem już w powietrzu – wspomina Przemysław Stanisz, Managing Director Mintia.com. – Skakaliśmy w tandemie z instruktorem i kosztowało to około 150 euro za skok. W powietrzu mogliśmy podziwiać panoramę Gran Canarii. Lądowaliśmy przy wydmach Dunas de Maspalomas.

Zobacz parę zdjęć z „góry” ;)

Widoki podczas skoku ze spadochronem na Gran Canaria
Widok na Playa del Ingles i Maspalomas

Jeśli macie w planach zrobić coś szalonego, być może skoki spadochronowe są właśnie dla Was. Jeśli skok masz już za sobą, daj znać, gdzie to było i jakie są Twoje wspomnienia.

Daj znać także, jeśli chcesz opisać swoje wakacje na Gran Canaria!